Szalony weekend: bieg terenowy „Władkowy Wolf” i regeneracyjna kąpiel solankowa.

Szalony weekend: bieg terenowy „Władkowy Wolf”

Pokoje Władysławowo Afrodyta

Szukasz sposobu, by w jeden weekend połączyć eksplozję endorfin z głęboką regeneracją? Weź udział w ekstremalnym biegu terenowym „Władkowy Wolf” i zarezerwuj nocleg w pokoje Władysławowo Afrodyta – miejscu, które zadba o Twoje mięśnie, sprzęt i spokojny sen po wyczerpującym starcie. Trasa biegu liczy 14 km piasku, klifów oraz leśnych single-tracków; przeszkody w stylu OCR i 300-metrowy finisz po plaży sprawiają, że to prawdziwy test charakteru. Limit czasu? 150 minut – akurat tyle, by wystawić tętno na próbę i rozbudzić apetyt na wieczorną solankową kąpiel w morzu.

Po dekoracji zwycięzców kieruj się prosto do Władysławowo pokoje Afrodyta. Pensjonat oddalony jest o zaledwie 800 m od mety, więc dotrzesz tam pieszo w dziesięć minut, omijając korki i zatłoczone parkingi przy plaży. Na ogrodzonej posesji czeka bezpłatny parking – wygodny, jeśli przyjechałeś z rowerem, boxem dachowym lub ekipą supportu. Zameldowanie zajmie dosłownie chwilę dzięki recepcji online i stabilnemu WIFI, które działa w całym obiekcie bez spadków prędkości.

Klucz do pełnej regeneracji znajdziesz w ogrodzie; tutejsza balia z podgrzewaną solanką 4 % pochodzi z złóż w Ciechocinku. Dwudziestominutowa sesja redukuje mikrourazy, wypłukuje kwas mlekowy i gwarantuje głęboki sen. W międzyczasie Twój chip mierzący czas biegu i buty trailowe są bezpieczne – całodobowy monitoring obiektu obejmuje przechowalnię sprzętu oraz strefę spa, więc możesz odprężyć się bez obaw o kradzież.

Jeśli przyjechałeś z partnerką lub paczką znajomych, rozważ przestronne kwatery Władysławowo z aneksem kuchennym i salonem, gdzie wspólnie obejrzycie nagrania z GoPro. Romantyczne duety postawią na butikowe pokoje Władysławowo z balkonem „sunset view”, idealnym do wieczornego stretchingu. Niezależnie od wyboru, wszystkie pokoje Władysławowo wyposażone są w materace o średniej twardości, zaciemniające rolety i zestaw naturalnych kosmetyków z pantenolem – skóra podziękuje za taką opiekę po słonym wietrze i słońcu.

Niedzielny poranek to czas na rozruch połączony z wyjściem na klif w Chłapowie; mięśnie, rozgrzane w solance, będą pracować elastycznie, a widok Bałtyku z wysokości 35 m doda energii na kolejne wyzwania. Wypij poranną kawę na tarasie, spakuj medal „Władkowy Wolf” i odjedź bez stresu – auto czeka na Ciebie tuż przy wejściu, a Ty wiesz, że weekend spędzony w pokoje Władysławowo Afrodyta był zarówno szalony, jak i w 100 % regenerujący.