
Pokoje Władysławowo Afrodyta
Jednego dnia łapiesz falę na desce, drugiego eksplorujesz trzcinowiska kajakiem, a trzeciego lewitujesz na SUP-ie przy zachodzie słońca – to właśnie tydzień Multi-Sport, gdy Twoją bazą są komfortowe, budżetowe pokoje Władysławowo!
Walory Zatoki Puckiej sprawiają, że w ciągu siedmiu dni możesz spróbować trzech dyscyplin i każdą pokochać na swój sposób. Poranki zaczynasz od lekcji surfu na falochronie wschodnim: łagodne beach-breaki uczą startu, a instruktorzy ze szkółki obok portu poprawiają technikę pływania na kolanie. Po dwóch godzinach adrenaliny wracasz do pokoje Władysławowo w pensjonacie Afrodyta – pięć minut pieszo, szybki prysznic i regeneracyjna owsianka.
Kolejny dzień to spływ kajakiem wzdłuż Mierzei Helskiej. Wypożyczalnia dowozi sprzęt pod wejście nr 1, a Ty pagajujesz przez krystaliczną zatokę, mijając kormorany i zatopione bunkry. Wieczorem Twoje wiosła trafiają do zamykanej przechowalni – czuwa nad nimi całodobowy monitoring obiektu, podobnie jak nad deskami i latawcami sąsiadów.
Środa i czwartek upływają pod znakiem SUP-a. Płytka laguna pozwala bezpiecznie ćwiczyć pivot-turn i pierwsze fale surf-SUP. Po sesji wieszaki z jonizacją na balkonie studia sprawiają, że pianki schną ekspresowo, a zapach neoprenu nie wypełnia pokoju. Wspólnie z ekipą szykujecie kolację w aneksie – kwatery Władysławowo typu studio to kuchnia, lodówka XXL i stół, przy którym planujecie kolejne dni.
Na logistyce oszczędzasz od ręki: ogrodzony bezpłatny parking eliminuje miejskie stawki, a symetryczne WIFI 300 Mb/s pozwala natychmiast wrzucić relację z back-loopa. Marka kwatery Afrodyta Władysławowo słynie też z barterowej tablicy ogłoszeń – tu wymienisz pompkę do wingfoila na GoPro lub znajdziesz partnera na sunrise-kayak.
Piątek poświęć na mix: 60 minut surfu o świcie, potem SUP-yoga przy molo i zachód słońca w kajaku. Sobota? Dzień rezerwowy – jeśli wiatr dopisze, łap deskę, jeśli nie, wskocz na rower i eksploruj klif w Rozewiu. Niedzielny check-out możesz bezpłatnie przesunąć do 18:00, jeśli zarezerwujesz bezpośrednio – bonus, z którego warto skorzystać.
Podsumowując: pokoje Afrodyta Władysławowo to ekonomiczna baza, która daje maksimum swobody na wodzie i lądzie. Zarezerwuj tydzień Multi-Sport, spakuj neopren i przekonaj się, że Bałtyk wciąga jeszcze bardziej, gdy codziennie próbujesz czegoś nowego!
